TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Eskişehir'de STÖ Yönetimi Eğitimi Düzenledik

Güncelleme Tarihi 25.12.2019

Avrupa Bieliği tarafından desteklenen STÖ Kaynak Merkezi Projemiz kapsamında geçtiğimiz hafta 19-21 Aralık 2019 tarihleri arasında Eskişehir'de da "STÖ’ Yönetimi" eğitiminde Eskişehir ve çevre illerde hak temelli çalışma yürüten örgütlerle biraraya geldik. 

Örgütsel kapasite güçlendirme eğitimlerimiz kapsamında düzenlediğimiz eğitimde ilk iki gün iyi yönetişim yöntemleri, kaynak geliştirme modelleri, paydaş, hedef kitle, örgüt içi demokrasi, iletişim, şeffaflık, izleme mekanizmalarını konuşurken, eğitimin üçüncü gününde ise iletişim stratejisi nasıl oluşturulur birlikte konuştuk. Eğitim örgütlerin alanda karşılaştıkları sorunlara ürettikleri çözümleri anlattığı deneyim paylaşımı atölyesiyle sona erdi. 

Eğitime katılan örgütler şöyle; 

Adalet Sistemini İzleme Derneği, Afyon Otistik Çocuklar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, AGRİDA Tarım ve Turizm Derneği, Eskişehir Çevre Koruma ve Geliştirme Derneği, Çankırı Sivil Toplum Derneği, Yaşlı Politikaları Derneği (YAPODER), Yalova Kanser Hastaları Derneği, Siyah Pembe Üçgen, Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Karasu Gençlik, Sanat ve Spor Kulübü Derneği, Sivil Araştırma Derneği, ÇOVAKALİAĞA Yenimahalle Kültür ve Sanat Derneği, Sil Baştan Kadına Yönelik Şiddet ve Çocuk İstismarını Önle ve Sivil Yaşam Derneği.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.