TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Erasmus + Teklif Çağrısı: Sosyal İçerme ve Ortak Değerler

Güncelleme Tarihi 09.10.2019

Kapsayıcı öğrenme ve ortak değerlelerle ilgili iyi örneklerin yaygınlaştırılması ya da kapsayıcı eğitim ve ortak değerlere ilişkin yaratıcı metotların geliştirilmesi ve uygulanması amacıyla Erasmus + teklif çağrısı yayınlandı. 

Çağrı kapsamında desteklenecek olan projelere maksimum 500 bin Euro destek sunulacak. Programın toplam bütçesi ise  10 miyon Euro. Program eğitim ve gençlik alanında faaliyet yürüten her türlü kurum- kuruluşun başvurusuna açık. 

Ülkeler arası uluslararası işbirliği projelerini destekleyecek olan program kapsamında tekliflerin aşağıdaki iki genel hedeften birini ele alması gerekmektedir. 

1. Kapsayıcı öğrenme ve üzerinde iyi uygulamaların yaygınlaştırılması ve / veya ölçeklendirilmesi. Özellikle yerel düzeyde başlatılan ortak değerleri teşvik etmek.
2. Kapsayıcı eğitim ve ortak değerlerigeliştirmek için yenilikçi yöntemler ve uygulamaları teşvik etmek, geliştirmek ve uygulamak

Başvurular için son tarih 26 Şubat 2019 Brüksel saatiyle 12:00. 

Teklif çağrısının detayları ve başvuru formu için lütfen tıklayınız. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.