TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Engelsiz Yaşam Koçluğu Eğitimi

Güncelleme Tarihi 26.12.2013

Kocaeli Engelsiz Yaşam ve Dayanışma Derneği, başta Kocaeli Kent Konseyi olmak üzere, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı birlikteliğinde, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın da desteğini alarak  “Engelsiz Yaşam Koçluğu” eğitimi almaya başladı. Üç hafta devam edecek bu eğitimin sonunda, katılımcılara sertifika verilecek.

haber fotoğrafKocaeli Büyükşehir Belediyesi Sivil Toplum Merkezi’nde düzenlenen ilk eğitimde Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Gültekin Görüm de yer aldı. Kocaeli Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mehmet Ata Doğan, “Engelliler alanında hizmet veren bir sivil toplum örgütü olarak, kurumsal çalışmalarda yetkin kişiler ile etkili bir yönlendirme yapılmak suretiyle sosyal kalkınmaya katkıda bulunmak amacındayız” dedi.

Kaynak: Özgür Kocaeli

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.