TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Empati Panayırı'na Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 20.08.2019
İstanbul'da hayvan hakları alanında çalışma yürüten ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE programı faydalanıcılarından Empati Derneği,  "Hayat Birlikte Güzel!" mottosuyla program kapsamında 24-25 Ağustos'ta Kınalıada'da Empati Panayırı düzenliyor.
İki gün sürecek olan panayırda atölye,söyleşi, sergi, konser, yaz sineması, tasarım pazarı gibi etkinlikler düzenlenecek. Panayır, 24-25 Ağustos Cumaretsi-Pazar günlerinde  Kınalıada’da Hrant Dink Çocuk Parkı arkasındaki bahçede gerçekleşecek. 
 
Panayır programına ulaşmak için lütfen tıklayınız.  
 

Empati Derneği'nin daveti şöyle; 

Adalar üzerinden güneye doğru seyahatlerine devam eden leylek kardeşlerin kanatlarından gelen sese kulak verdik ve yaz bitmeden önce çocuklar, gençler ve yetişkinler herkes adadayken hep beraber bir araya gelelim dedik. Yaz mevsimini güzel hatıralarla kapatırken, aynı zamanda kışın Kınalıada sokaklarında yaşayan patili dostlarımız ve yaz-kış adamızda eğitimlerine devam eden çocuklarımız ile ilgili farkındalık yaratalım istedik.

Çocuklar, gençler ve yetişkinler için hem öğretici hem de eğlenceli atölyelerin, söyleşilerin, sergilerin, konserlerin, yaz sinemasının, masalların, tasarım pazarının olduğu"Hayat Birlikte
Güzel!" mesajıyla 24-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Kınalıada’da Hrant Dink Çocuk Parkı arkasındaki bahçeyi panayır alanına dönüştürüyoruz.

Yazlıkçısı-kışlıkçısı, adalısı-adalı olmayanı, yerlisi-yabancısı ayrım yapmaksızın herkesi hayatı #birlikte güzelleştirmeye davet ediyoruz.

Haydi gelin çünkü #HayatBirlikteGüzel!

Panayır programına ulaşmak için: http://bit.ly/empatipanayiri2019

Tüm etkinliklerimiz ÜCRETSİZ ve herkesin katılımına açıktır.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.