TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

ekşi sözlük - 23.08.2009

Güncelleme Tarihi 15.10.2010

şimdi şöyle:

http://www.sivilsesler.org/

bilgi de şöyle:

"
sivil toplum geliştirme merkezi’nin (stgm) türkiye’nin birçok yerinden sivil toplum örgütlerinin katılımıyla birlikte organize edeceği “sivil sesler” festivali, 25-27 eylül’de istanbul maçka’da küçükçiftlik parkı’nda gerçekleştirilecek.

“sivilleşme ve değişim” temalı 3 gün sürecek festivalde 100’e yakın sivil toplum örgütün stant açacak, konserler, kültür-sanat etkinlikleri, atölye çalışmaları, söyleşiler, kısa film/belgesel gösterimleri olacak.
stgm’den yapılan çağrıda, “sivil sesler”in sivil toplum örgütlerinin (stö) seslerini duyurabilecekleri bir festival olduğu belirtildi. türkiye’deki sivil toplum örgütlerini ve ilgili kişileri bir araya getirermeyi, sivil alandaki yurtiçi ve yurtdışındaki deneyimlerin paylaşılmasını amaçlıyor. ayrıca sivil toplum örgütlerinin bir araya gelerek ortak çalışma alanları yaratılması için fırsat yaratmak, katılımcıların stö faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak da amaçları arasında.

festivalde stant açmak, atölye çalışması gerçekleştirmek ya da farklı bir etkinlik yapmak isteyen sivil toplum örgütlerinin stö katılımcı formumuzu doldurmaları ve 31 ağustos’a kadar göndermeleri gerekiyor.

katılımcı formuna sivil sesler festivali web sitesi olan www.sivilsesler.org adresinden ulaşabiliniyor.(ae)
"

(myriamonde, 23.08.2009 15:37)

selim sesler çalsa pek bi şukela olacak festival.
(vecihi, 23.08.2009 16:36)

tüm türkiyeden onlarca stk nın istanbulda buluşup kaynaşacağı,kendi sesini duyuracağı,diğer sesleri dinleyeceği,dönme dolaba binip, pamuk şeker yiyeceği festival
(bkz: küçükçiftlik parkı)
(krpotkal, 25.08.2009 22:53 ~ 22:54)

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.