TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Dostlar kahvaltıda

Güncelleme Tarihi 14.10.2019
Etiketler: Eskişehir Sivil Yerel Oluşumu
Dostlar kahvaltıda

Eskişehir Sivil Yerel Oluşumu (ESYO) ve STGM Eskişehir YDM yetkilileri ve basın mensupları Osmangazi Üniversitesi Çınaraltı Kafe’de buluşarak ESYO ve Eskişehir’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları hakkında görüşlerini paylaştı. ESYO’nun gerçekleştirdiği ve planladığı faaliyetler ile sivil toplum kuruluşlarının karşılaştığı sorunlar katılımcı demokrasinin geliştirilmesi çabasının en önemli paydaşlarından olan basın mensupları ile tartışıldı.

ESYO ve STGM Eskişehir Yerel Destek Merkezi faaliyetlerinin tanıtıldığı kahvaltılı toplantıda önümüzdeki dönemde yapılacak olan kapasite geliştirme eğitimleri, STK’lara verilecek rehberlik hizmeti, STK Festivali, Örgütlenme Kampanyası, ilköğretim okullarında yürütülen gönüllülük eğitimleri, gençlerle yürütülen sivil topluma katılım girişimleri, ESYO stratejik plan çalışması gibi konularda basın mensuplarına bilgi verilirken, öneriler alındı ve destek istendi.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.