Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter

dokuz8HABER Yurttaş Haberciliği Eğitimlerine Seçim Gündemiyle Devam Ediyor

Güncelleme Tarihi 25.02.2019

Yurttaş temelli habercilik bağlamında eğitimler düzenleyen dokuz8HABER 43’üncü ‘Alternatif Medya ve Yurttaş Haberciliği Eğitim Programı’nı 1-3 Mart 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenleyecek. #Seçim2019 Yurttaş Haber Takip Ağı çalışmalarının ihtiyaçlarına göre tasarlanan eğitim için tüm Türkiye'den başvuru yapılabiliyor. 

Eğitim için seçim haber takip ve sandık güvenliği çalışmaları yürüten platformların ve partilerin bu alanda aktif görevli üyelerinin, gazetecilerin, yurttaş habercilerinin, sivil toplum kuruluşlarının aktif üyelerinin başvurusu öncelikli olarak değerlendirilecekken, eğitime tam gün katılım zorunlu tutuluyor.
 
Eğitime katılmak isteyenlerin başvuru formunu  25 Şubat Pazartesi gece yarısına kadar doldurması gerekiyor. Eğitime kabul edilenlerin konaklama, yemek ve yol masrafları dokuz8HABER tarafından karşılanacak.
 
Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.