TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

dokuz8HABER Yurttaş Haberciliği Eğitimlerine Seçim Gündemiyle Devam Ediyor

Güncelleme Tarihi 25.02.2019

Yurttaş temelli habercilik bağlamında eğitimler düzenleyen dokuz8HABER 43’üncü ‘Alternatif Medya ve Yurttaş Haberciliği Eğitim Programı’nı 1-3 Mart 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenleyecek. #Seçim2019 Yurttaş Haber Takip Ağı çalışmalarının ihtiyaçlarına göre tasarlanan eğitim için tüm Türkiye'den başvuru yapılabiliyor. 

Eğitim için seçim haber takip ve sandık güvenliği çalışmaları yürüten platformların ve partilerin bu alanda aktif görevli üyelerinin, gazetecilerin, yurttaş habercilerinin, sivil toplum kuruluşlarının aktif üyelerinin başvurusu öncelikli olarak değerlendirilecekken, eğitime tam gün katılım zorunlu tutuluyor.
 
Eğitime katılmak isteyenlerin başvuru formunu  25 Şubat Pazartesi gece yarısına kadar doldurması gerekiyor. Eğitime kabul edilenlerin konaklama, yemek ve yol masrafları dokuz8HABER tarafından karşılanacak.
 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.