TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Doğa Korumaya Çevre Hakkı'ndan Bakmak Webinarı Yayında

Güncelleme Tarihi 09.04.2020

Her ayın son perşembesi STÖ Kaynak Merkezi olarak düzenlediğimiz online internet seminerlerinin sonuncusunda Yönetim Kurulu üyelerimizden, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Kent, Çevre ve Yerel Yönetim Politikaları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Nesrin Algan’ı konuk ettik. 

Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve STGM Genel Koordinatörü Tezcan Eralp Abay’ın moderatörlüğünde gerçekleşen webinarda, çevre ve çevre hakkı kavramları, çevre hakkı savunucularının çalışmalarında dayanak aldıkları mevzuat ve çevre politikalarına katılım konuları ele alındı. 
 
20 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşen webinarı izlemek için lütfen tıklayınız. 
 
 
Geçtiğimiz aylarda düzenlediğimiz webinarlara erişmek için lütfen tıklayınız. Webinarlardan haberdar olmak için e-posta duyuru listemize kaydolabilirsiniz. Kaydolmak için lütfen tıklayınız. 
 
Görüş ve önerilerinizi bize desteknoktasi@stgm.org.tr adresinden ulaştırabilirsiniz. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.