TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Doğa Dostu Temizlik Rehberi Yayında!

Güncelleme Tarihi 15.10.2019

Geçtiğimiz yıldan beri ekolojik ayak izini azaltmak amacıyla kullanıcı davranışlarını değiştirecek çözümlerin yaygınlaştırılması konusunda çeşitli başlıklarda çalışma yürüten Temiz Gelecek Derneği (TEGEL) Doğa Dostu Temizlik Rehberi hazırladı.

Rehberde karbonat, arap sabunu, çamaşır sodası gibi malzemeleri karıştırarak herkesin yapabileceği krem temizleyici, çamaşır yıkama tozu ve leke çıkarıcı gibi ucuz, pratik ve doğa dostu temizlik ürünlerinin tariflerine ve temizlik konusunda çok daha fazla bilgiye ulaşmak mümkün. 
 
 
Derneğin Küresel Çevre Fonu Küçük Destek Programı (GEF SGP) desteği ile yürüttüğü Doğa Dostu Kendin – Yap Temizlik Ürünlerinin Geliştirilmesi ve Yaygınlaştırılması Projesi kapsamında tasarlayıp denemesini yaptığı ürünlerin tariflerinin olduğu rehbere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 
 
Rehberi bilgisayarınıza indirmek isterseniz lütfen ekteki linke tıklayınız. 
 
Proje ile ilgili detaylı bilgi için https://www.tegel.org.tr/ne-yapiyoruz/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 
 
 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.