TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Diyarbakır'da Cinsel Şiddet Alanında Hak Temelli Habercilik Atölyesi Düzenlenecek

Güncelleme Tarihi 09.04.2019

Cinsel şiddetle ilgili toplumdaki yanlış algı ve inanışların değişmesine ve medya dilinin dönüşmesine katkı sağlamak amacıyla “Cinsel Şiddet Alanında Hak Temelli Habercilik” atölyeleri düzenleyen Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği 12 Nisan’da Diyarbakır'a geliyor. 

Medya ile ilgilenen aktivistler, gazeteciler ve iletişim fakültesi öğrencileri katılabileceği atölyeye katılım ücretsizdir. 25 kişi ile sınırlı olan atölye 12 Nisan 2019 Cuma günü 10.00- 16:30 saatleri arasında düzenlenecek  ve atölyeyi tamamlayan katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Atölyeye katılmak isteyenlerin kayıt için heftreng.keskesor@gmail.com adresine isim, telefon, kurum  bilgilerini göndermesi gerekmektedir. 

Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

*Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek programı faydalanıcılarındandır. 

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.