Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Diyarbakır'da Cinsel Şiddet Alanında Hak Temelli Habercilik Atölyesi Düzenlenecek

Güncelleme Tarihi 09.04.2019

Cinsel şiddetle ilgili toplumdaki yanlış algı ve inanışların değişmesine ve medya dilinin dönüşmesine katkı sağlamak amacıyla “Cinsel Şiddet Alanında Hak Temelli Habercilik” atölyeleri düzenleyen Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği 12 Nisan’da Diyarbakır'a geliyor. 

Medya ile ilgilenen aktivistler, gazeteciler ve iletişim fakültesi öğrencileri katılabileceği atölyeye katılım ücretsizdir. 25 kişi ile sınırlı olan atölye 12 Nisan 2019 Cuma günü 10.00- 16:30 saatleri arasında düzenlenecek  ve atölyeyi tamamlayan katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Atölyeye katılmak isteyenlerin kayıt için heftreng.keskesor@gmail.com adresine isim, telefon, kurum  bilgilerini göndermesi gerekmektedir. 

Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

*Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek programı faydalanıcılarındandır. 

 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.