TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Dicle Toplumsal Araştırmalar Merkezi "Toplumsal Barış Ağı" İzmir'e Geliyor

Güncelleme Tarihi 01.11.2018

Dicle Toplumsal Araştırmalar Merkezi (DİTAM) yürütmekte olduğu "Toplumsal Barış Ağı" projesini tanıtmak ve Ağ üyeleri ile Ege Bölgesindeki STÖ’ler arasında diyalogu geliştirmek amacıyla 24 Kasım'da İzmir'de çalıştay düzenleyecek.

Dicle Toplumsal Araştırmalar Merkezi (DİTAM) Yöneticileri ve Toplumsal Barış Ağı üyelerinin katılımıyla gerçekleşecek olan toplantıya İzmir, Manisa, Denizli ve Aydın illerinden Sivil Toplum Örgütleri, Meslek Odaları, Barolar, Ağlar/Platformlar, akademisyenler, yazarlar, gazeteciler ve sivil aktivistlerin katılımı bekleniyor. 

STÖ’ler arasında diyalog kültürünü geliştirmek, Toplumsal Barış Ağı’nın ülke genelinde yaygınlaşmasını sağlayarak ülkede kalıcı bir barışın sağlanması için STÖ’lerin aktif rol almalarını sağlamayı hedefleyen çalıştaya katılım için ekteki formun 12 Kasım 2018 tarihine kadar doldurularak ditam.der@gmail.com adresine gönderilmesi gerekiyor. 

Toplantının yeri, saati ve programı daha sonra katılımcılara bildirilecektir. Şehir dışından gelen katılımcıların ulaşım masrafları program kapsamında karşılanacaktır.

Projeye dair ayrıntılı bilgilere http://ditam.org.tr linkinden ulaşabilirsiniz. 

Başvuru formuna ulaşmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.