Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Dicle Toplumsal Araştırmalar Merkezi "Toplumsal Barış Ağı" Çalıştayına Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 10.10.2018

Dicle Toplumsal Araştırmalar Merkezi (DİTAM) yürütmekte olduğu  "Toplumsal Barış Ağı" projesini tanıtmak ve Ağ üyeleri ile Akdeniz Bölgesindeki STÖ’ler arasında diyalogu geliştirmek amacıyla 27 Ekim 2018 Cumartesi günü Antalya'da bir çalıştay düzenleyecek. 

Dicle Toplumsal Araştırmalar Merkezi (DİTAM) Yöneticileri ve Toplumsal Barış Ağı üyelerinin katılımıyla gerçekleşecek olan toplantıya Antalya, Burdur, Denizli ve Muğla illerinden Sivil Toplum Örgütleri, Meslek Odaları, Barolar,  Ağlar/Platformlar, akademisyenler, yazarlar, gazeteciler ve sivil aktivistlerin katılımı bekleniyor. 

 STÖ’ler arasında diyalog kültürünü geliştirmek, Toplumsal Barış Ağı’nın ülke genelinde yaygınlaşmasını sağlayarak ülkede kalıcı bir barışın sağlanması için STÖ’lerin aktif rol almalarını sağlamayı hedefleyen çalıştaya katılım için ekteki formun doldurularak ditam.der@gmail.com veya lezginyalcin@gmail.com adreslerine gönderilmesi gerekiyor.  Şehir dışından gelen katılımcıların ulaşım ve konaklamaları program kapsamında karşılanacaktır. Toplantının yeri ve programı daha sonra katılımcılara bildirilecektir.

 Projeye dair ayrıntılı bilgilere http://ditam.org.tr linkinden ulaşabilirsiniz. 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.