TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Deneyim paylaşımı ve bilgilendirme toplantıları başladı

Güncelleme Tarihi 14.10.2019
Deneyim paylaşımı ve bilgilendirme toplantıları başladı

STK’ların yürüttükleri uluslararası, ulusal ve yerel fon kaynaklı projelerle ilgili deneyimlerini paylaşmak, hibe kaynaklarıyla ilgili bilgi akışı sağlamak ve gerçekleştirilen projeleri tanıtmak amacıyla Proje Deneyimleri Paylaşımı ve Bilgilendirme Toplantılarının ilki STGM – DESGEP Denizli Yerel Destek Merkezi’nde düzenlendi. Moderatörlüğünü STGM Denizli Koordinatörü Gökhan Kılınç’ın yaptığı toplantıya Türkiye İş Kurumu Denizli  İl Müdürü Mevlüt Akman’nın yanı sıra  yaklaşık 30 STK üyesi katıldı. Proje hazırlama sürecinin temel noktaları ilgili bir sunum yapan Kılınç, ulusal ve yerel fon kaynakları ve bunlara ilişkin bilgi merkezleri hakkında bilgi verdi.

Aktif İstihdam Tedbirleri Hibe Planı ile ilgili katılımcıları bilgilendirmek üzere toplantıya katılan Türkiye İş Kurumu Denizli İl Müdürü Mevlüt Akman ise İŞKUR tarafından yürütülen hibe planının içeriği ve kapsamı ile ilgili açıklayıcı bir sunum yaptı.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.