Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Deneyim paylaşımı ve bilgilendirme toplantıları başladı

Güncelleme Tarihi 07.06.2010
Deneyim paylaşımı ve bilgilendirme toplantıları başladı

STK’ların yürüttükleri uluslararası, ulusal ve yerel fon kaynaklı projelerle ilgili deneyimlerini paylaşmak, hibe kaynaklarıyla ilgili bilgi akışı sağlamak ve gerçekleştirilen projeleri tanıtmak amacıyla Proje Deneyimleri Paylaşımı ve Bilgilendirme Toplantılarının ilki STGM – DESGEP Denizli Yerel Destek Merkezi’nde düzenlendi. Moderatörlüğünü STGM Denizli Koordinatörü Gökhan Kılınç’ın yaptığı toplantıya Türkiye İş Kurumu Denizli  İl Müdürü Mevlüt Akman’nın yanı sıra  yaklaşık 30 STK üyesi katıldı. Proje hazırlama sürecinin temel noktaları ilgili bir sunum yapan Kılınç, ulusal ve yerel fon kaynakları ve bunlara ilişkin bilgi merkezleri hakkında bilgi verdi.

Aktif İstihdam Tedbirleri Hibe Planı ile ilgili katılımcıları bilgilendirmek üzere toplantıya katılan Türkiye İş Kurumu Denizli İl Müdürü Mevlüt Akman ise İŞKUR tarafından yürütülen hibe planının içeriği ve kapsamı ile ilgili açıklayıcı bir sunum yaptı.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.