TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

DEMOS’tan Sesler Tüm Podcast Platformlarında

Güncelleme Tarihi 23.04.2020

2015 yılında Ankara merkezli kurulan ve barış, toplumsal hafıza, geçmişle yüzleşme başta olmak üzere insan hakları, yurttaşlık ve demokrasi, toplumsal hareketler üzerine çalışma yürüten DEMOS Araştırma Merkezi çalışmalarını artık sesli mecralarda dinlemek mümkün.

DEMOS podcast yayınları Spotify,Overcast, Apple gibi farklı podcast platformlarından dinlenebiliyor. 

 
DEMOS podcastlerinde demokrasi ve barış alanında çıkan son raporları, eleştirel barış çalışmaları ve geçiş dönemi adaleti alanında yapılan güncel çalışmaları; farklı halkların barış deneyimleri başta olmak üzere Türkiye’de ve dünyada çatışma ve barış, insan hakları, geçiş dönemi adaleti, hafıza ve kimlik gibi konuları dinlemek mümkün. 
 
DEMOS'un kendini tanıttığı ve hazırladıkları podcast içeriklerinden bahsettikleri “DEMOS’tan Sesler #0: Giriş” bölümü “Odağımızdakiler başlıklı seriyi dilediğiniz platformdan dinleyebilirsiniz. 

https://anchor.fm/demostansesler

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.