TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Çukurova Kalkınma Ajansı 2020 Teknik Destek Programı

Güncelleme Tarihi 01.09.2020
Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından yürütülecek olan 2020 yılı Teknik Destek Programı için başvurular başladı. 
 
5'nci dönem (Eylül-Ekim) için başvurular 26 Ekim 2020 tarihine kadar yapılabilecek. 6'ncı dönem ( Kasım-Aralık) başvuruları için ise son başvuru tarihi 28 Aralık 2020. 
 
Teknik destek, ajansın faaliyet gösterdiği TR62 (Adana, Mersin) Düzey 2 Bölgesi’nde gerçekleştirilecek çalışmalara sunulacak. Programa sivil toplum kuruluşları, kar amacı gütmeyen birlik ve kooperatifler başvuru yapabiliyor. 
 
2020 yılı Teknik Destek Programı’nın genel amacı, bölgedeki yerel aktörlerin bölgesel kalkınma açısından önem arz eden, ancak kurumsal kapasite eksikliği nedeniyle hazırlık ve uygulama aşamalarında sıkıntı ile karşılaşılan çalışmalarına eğitim verme, program ve proje hazırlanmasına katkı sağlama, geçici uzman personel görevlendirme, danışmanlık sağlama, lobi faaliyetleri ve uluslararası ilişkiler kurma gibi konularda destek sağlamak olarak belirlendi.
 
Teknik Destek Konuları şöyle; 
  • Eğitim verme
  • Program ve proje hazırlanmasına katkı sağlama
  • Geçici uzman personel görevlendirme
  • Danışmanlık sağlama
  • Lobi faaliyetleri ve uluslararası ilişkiler kurma gibi kurumsal nitelikli ve kapasite geliştirici faaliyetler

Destek çalışmasıyla ilgili detaylı bilgiye https://cka.org.tr/tr/guncel-destek/2020-yili-teknik-destek-programi adresinden ulaşabilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.