TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

COVID-19'a Karşı Pan-Avrupa Hackathonu

Güncelleme Tarihi 23.04.2020

Avrupa Komisyonu ve Avrupa Birliği üye ülkeleri koronavirüse karşı yaratıcı çözümler geliştirmek üzere Avrupa’daki sivil toplumu, yenilikçileri, partnerleri ve alıcıları buluşturacağı pan-Avrupa hackathonuna katılmaya davet ediyor. 

24-26 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan Hackathonda koronavirüsle ilgili çeşitli başlıklara yaratıcı çözümler aranacak. Kategoriler arasında sağlık ve yaşam, iş devamlılığı, uzaktan çalışma ve eğitim, sosyal ve siyasi uyum, dijital finans gibi başlıklar yer alıyor. 
 
 
Hackathonda  Avrupa Birliği üye ülkelerinin tamamı ve AB’nin araştırma ve inovasyon projesi Horizon 2020 ile ilişkili olan Norveç, İsrail, İsviçre, ve Ukrayna yer alacak. Türkiye’de ATÖLYECoronathon Türkiye ile birlikte #EUvsVirus hackathon’unun bir partneri ve “Ulusal Küratörü.” olarak yer alacak. 
 
Daha fazla bilgi için lütfen bakınız.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.