TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Çocuk hakları seksek oyunu Karadeniz’i dolaşmaya devam ediyor

Güncelleme Tarihi 07.02.2017

Genç Gönüllüler Derneği #SivilDüşün desteğiyle sürdürdüğü “Çocuk Hakları Seksek Oyunu” çalışmasına devam ediyor. Derneğin şimdiki durağı, Bolu, Karabük, Kastamonu ve Tokat şehirleri.

Çocuk hakları seksek oyunu Karadeniz’i dolaşmaya devam ediyor

 

Genç Gönüllüleri Derneği’nin duyurusu ve başvuru ayrıntıları aşağıdadır:

“Çocuk Hakları Seksek Oyunu Bolu, Karabük, Kastamonu ve Tokat Şehirlerine Geliyor”

“Genç Gönüllüler Derneği, Sivil Düşün AB Programı kapsamında yaygınlaştırdığı Çocuk Hakları Oyunu Çalışmalarını Bolu, Karabük, Kastamonu ve Tokat illerine Taşıyor.
Sivil Toplum Kuruluşlarının öncelikli olduğu çalışmaya sendikanız, okulunuz, belediyeniz adına da katılım sağlayabilirsiniz. 5 Kişilik bir gönüllü ekip kurun. Genç Gönüllüler Derneği şehrinize gelsin ve çocuk hakları oyunuyla size eğitim versin. İlköğretim çağındaki çocuklar haklarını eğlenerek öğrensin.
Ayrıntılı bilgi için: www.cocukhaklarioyunu.org
Başvuru için kendinizi anlatan ve iletişim bilgilerinizin olduğu bir içeriği (En fazla 5 satır) bilgi@gencgonulluler.org.tr adresine göndermeniz yeterlidir.”

Başvuru için son gün: 10 Şubat 2017

sivildusun.net

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.