Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Cinselliği ve Rolleri ile ‘Güçlü’ Erkeklik Toplantısı

Güncelleme Tarihi 19.09.2014

Cinsel sağlık ve üreme sağlığı alanında çalışmalar yürüten Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı’nın; kendi çalışma alanından hareketle geniş bir toplumsal zeminde erkekliği konu alacak “Cinselliği ve Rolleri ile ‘Güçlü’ Erkeklik” başlıklı toplantısı 1-2 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleşecektir. Toplantı; öğrenciler, eğitimciler, akademisyenler, psikologlar, psikolojik danışmanlar, sağlık hizmet sunucuları, sosyologlar, sosyal hizmet uzmanları, sivil toplum çalışanları ve konuya ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.

Cinselliği ve Rolleri ile ‘Güçlü’ Erkeklik Toplantısı

İstanbul Ortaköy Princess Hotel’de gerçekleşecek toplantı; “Erkeklerin Cinsel Sağlığı ve Üreme Sağlığı”, “Erkekliğin Toplumsal ve Kültürel İnşası”, “Erkeklik ve Erkeklerin İlişkileri” ve “Erkeklikten Kaçış Yolları” panellerinin yanı sıra “Erkek Cinselliğine Dair Efsaneler ve Doğrular”, “Voltrans Belgeseli ve Film Ekibi ile Söyleşi”, “Pornografi Deneyimlerimiz” ve “Cinsiyetçi Evler ve Okullar” atölye çalışmalarını içerecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.