TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Çanakkale'de Sivil Toplum Günleri

Güncelleme Tarihi 03.09.2018

Kamu-STK İş Birliği Projesi kapsamında 25-26 Eylül 2018 tarihinde Çanakkale'de Sivil Toplum Günleri düzenlenecektir. Organizasyona Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerinde kurulu, dernek kurma özgürlüğü alanında ve haklara dayalı perspektifte aktif olarak faaliyet gösteren STK’ların katılımı için  son başvuru günü 3 Eylül 2018'dir. Başvurmak isteyen örgütler başvuru formunu doldurarak 17dernekler@icisleri.gov.tr e-mail adresine göndermesi gerekmektedir.  Balıkesir, Edirne, Tekirdağ  ve Kırklareli illerinden Sivil Toplum Kuruluşları da bu organizasyona katılım gösterebilirler. 

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla yürütülen proje kapsamında düzenlenecek olan organizasyon iki gün olarak gerçekleştirilecek. Planlanan eğitimde atölye çalışması ve STK Galerisi etkinliklerinin yer alacak.  Etkinliğin her iki gününe de tam katılım bekleniyor.  

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız. 

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.