Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’na başvurular başladı.

Güncelleme Tarihi 15.05.2018

2-9 Eylül tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan programda, Boğaziçi Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden önde gelen akademisyenler ve uzmanlar ders verecek.

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’na sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilir. 35 kişiliktik programda İstanbul ile Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir. Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Son Başvuru:  31 Mayıs 2018, saat 17.00.

Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formu‘nu eksiksiz doldurarak, özgeçmişleriyle birlikte basvuru@avrupasiyasetokulu.org adresine göndermeleri gerekmektedir.

İlk aşamayı geçen adaylar  9 Haziran 2018 Cumartesi günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar ise 15 Haziran 2018 tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecek.

 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.