TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

BİRLİKTE, Sivil Düşün Bölgesel Danışma Kurulu Toplantısı'nda Tanıtıldı

Güncelleme Tarihi 14.10.2019

Sivil Düşün  Bölgesel Danışma Kurulu Toplantısı 16 Kasım’da Ordu’da yapıldı. Danışma Kurulu’nda  Avrupa Birliği destekli yürütülen programların tanıtımının yanı sıra, Sivil Düşün destekli çalışmalardan iyi örneklere ve sivil toplum temsilcilerinin katıldığı grup çalışmalarına yer verildi. Sivil Düşün'ün davetiyle toplantıya katılan STGM de yeni kurumsal destek programı BİRLİKTE'yi tanıttı.

etkinlik fotoğrafı

Sivil Düşün Danışma Kurulu’na, STGM adına katılan Tuğçe Bahadır ve Zeynep Atay sivil toplum temsilcilerine STGM’nin yeni hibe programı BİRLİKTE’yi tanıttılar. Programın içeriği, niteliği, başvuru sahipleri için uygunluk kriterleri, başvuru ve değerlendirme süreçleri hakkında katılımcılara detaylı bilgiler veren Bahadır ve Atay, Karadeniz bölgesinde BİRLİKTE programını tanıtmak için  STGM tarafından daha kapsamlı bir bilgilendirme toplantısının da  düzenleneceğinin altını çizdiler.    

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.