TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

“Birlikte Güçlüyüz” Projesi Türk ve Suriyeli Genç Gönüllülerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 09.10.2018

GIZ desteğiyle hayata geçirilen ve Ankara’da ASAM, İstanbul’da MUDEM tarafından yürütülen “Birlikte Güçlüyüz” Projesi kapsamında 12-14 Ekim 2018 tarihlerinde "Sosyal Uyumu Destekleyen Haklar, Sosyal Arabuluculuk ve Gönüllülük Çalıştayı" gerçekleştirilecek. Çalıştaya katılım için son başvuru tarihi 09 Ekim 2018.

18-30 yaşları arasındaki Suriyeli ve Türk gençlerin gönüllülük motivasyonu ile kültürlerarası alanda proje yazıp yürütebilmelerini destekleyerek yerli ve göçmen genç grupların işbirliği ve beraberliğini geliştirmeyi hedefleyen projede yer almak isteyen 18-30 yaş arasındaki genç gönüllülere yönelik düzenlenecek eğitim üç tam gün 09:00-17:30 saatleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezi’nde düzenlenecek.

 

Çalıştay sonunda katılımcı gönüllülerden Suriyeli ve Türk topluluklarını bir araya getirecek sanat, spor, kültür ve diğer sosyal alanlarda etkinlikler düzenlemeyi planladıkları bir proje teklifi sunmaları beklenecek. Proje teklifleri kurul tarafından değerlendirilecektir ve kabul edilen teklifler için gönüllülere maddi destek sağlanarak hayal ettikleri projelerini gerçekleştirme fırsatı tanınacak. Etkinliklerin gerçekleştirilmesinin ardından gönüllülerin final raporlarını sunarak projelerini tamamlanmaları planlanmaktadır.

Başvuru formu için tıklayınız.

Proje Hakkında Detaylı Bilgi İçin: http://www.birliktemaeaan.org/

Sorularınız İçin: destek@birliktemaeaan.org

Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezi’ne ulaşım için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz: http://www.sosyalkulucka.bilgi.edu.tr/iletisim

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.