TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Bir Arada Yaşam: “Beraber Mümkün” Arama Atölyesine Davetlisiniz!

Güncelleme Tarihi 11.02.2020
Sivil toplumun farklı aktörleri arasındaki diyaloğun artırılması ve sivil toplumun etki kapasitesini artırmak için çalışmalar yürüten YADA Vakfı, 24 Şubat Pazartesi günü İzmir'de düzenleyeceği Bir Arada Yaşam: “Beraber Mümkün” Arama atölye çalışmasına davet ediyor. 
 
“Türkiye ve AB’de Sivil Toplum Kuruluşlarının Çokkültürlülük Yaklaşımının Güçlendirilmesi” projesini yürüten ve hem çalışma alanları hem de arka planları ve motivasyonları açısından oldukça farklı birçok kurumu bir araya getirerek, birlikte müzakerenin ve iş birliklerinin peşine düşen YADA Vakfı'nın atölyesine başvuru için son tarih 18 Şubat 2020 saat 17.00
 
Atölyeye bir kurumdan iki kişi katılım gösterebilecekken başvuru için lütfen buraya tıklayınız.
 
 
YADA Vakfı sivil toplumun farklı aktörleri arasındaki diyaloğun artırılması ve sivil toplumun etki kapasitesini artırmak için çalışmalar yürütüyor. Tüm bu etkinliklerde hem çalışma alanları hem de arka planları ve motivasyonları açısından oldukça farklı birçok kurumu bir araya getiriyor, birlikte müzakerenin ve hatta iş birliklerinin peşine düşüyor. Kimlik ve kültür gruplarıyla doğrudan çalışan, bu grupları temsil eden, bu grupları temsil eden kişilerle çalışan sivil toplum kuruluşları arasındaki diyalog ve işbirliklerinin artırılması ve bu yolla bu kuruluşların etkisinin artırılması da önemli odak noktalarından biri oluyor.

Etkinlik serisine dair detaylar için tıklayınız.
 
Saat: 09.30-16.30
Şehir: İzmir
Mekan: Detaylar süreçte paylaşılacaktır.
Tarih: 24 Şubat 2020, Pazartesi
Not: Şehir dışı katılımların yol ve konaklama masrafları için kısıtlı kontenjan mevcuttur. Kısıtlı sayıda katılımıcının masrafları karşılanabilecektir.

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.