TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

bilsek.biz - 22.05.2008

Güncelleme Tarihi 08.11.2010

STGM Adana Yerel Destek Merkezi Tarfından Kahramanmaraş'taki Sivil Toplum Kuruluşlarına Yönelik Tanıtım Programı Düzenleniyor

STGM yetkilileri Mert Altıntaş ve Funda Küçüncan, STGM Adana Yerel Destek Merkezi yetkilileri A. Leyla Sağlamtimur ve Emine Fulsen Halil, Doğu Akdeniz Sivil Toplum Platformunu (DASP ) temsilen Aydın Görgün Kahramanmaraş'ta çalışan Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile bir toplantı yapacaklardır.

Toplantıda Sivil Toplumu Geliştirme Merkezinin STK'lara verdiği hizmetlerin tanıtımı yanında, AB destekli 'Türkiyede Sivil Toplumun Desteklenmesi: Katılımcı Demokrasi İçin Yerel Hareket' hibe programı hakkında da bilgi verilecektir.

Program Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Salonuda 27 Mayıs 2008 Salı günü saat 13.00-14.00 arasında yapılacaktır.

İlimizde bulunan STK'ların programa iştirak etmeleri beklenmektedir.

Abdulgaffar POLAT
Valilik AB Proje Koordinasyon Bürosu

http://www.bilsek.biz/X01/News.aspx?nin=WvZz5R8PsP8=

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.