TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Bilim Kahramanları Derneği 2019 Yılın Bilim İnsanı - Genç Bilim İnsanı Ödül Töreni'ne Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 17.05.2020

Bilim Kahramanları Derneği, 2019 Yılın Bilim İnsanı - Genç Bilim İnsanı Ödül Töreni'ni 18 Mayıs'ta Instagramda canlı yayın ile gerçekleştirecek. 18 Mayıs Pazartesi günü saat 21.00'de başlayacak olan tören instagram.com/bilimkahramanlari adresinden izlenebilecek. 

Genç bilim insanlarına kamuoyu önünde teşekkür ederek onları yüreklendirmek, geleceğin genç bilim insanlarına ilham vermek ve toplumun tüm paydaşlarına bilimin birleştirici gücünü göstermek amacıyla yürütülen programa 4 ülkeden 126 başvuru gerçekleşti. Abdullah Gül Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi ve Düzce Üniversitesi liderliğinde gerçekleşen programda, rektörlerin atadığı seçici kurul üyeleri başvuruları bilime katkı, bilimin yayılmasına katkı ve bilimin toplum yararına kullanılmasına katkı kriterlerine göre değerlendirdi ve başvurular arasından 7 bilim insanını ödüle layık bulundu.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.