Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Bilgi’de STK’lar için Kamu Harcamalarını İzleme Eğitimi ve Kampı

Güncelleme Tarihi 10.05.2018

Hak temelli yurttaş girişimi niteliğinde ve yerel yönetimleri izleme amacına sahip STK'lara yönelik olarak düzenlenen Kamu Harcamalarını İzleme Eğitimi ve Kampı, 27 Mayıs Pazar günü İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’nde düzenlenecek.

Eğitimde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2018 yılı harcamalarını izleyecek ve elde edilen izleme tablolarını internette yayınlayacak olan STK Eğitim ve Araştırma Birimi, bu süreci paylaşmak isteyen STK’ları bütçe izleme kampına katılmaya davet ediyor. Bütçe İzleme Kampı’na katılım ücretsizdir.

Program, STK’larda en az bir yıllık tecrübeye sahip, gönüllü veya ücretli olan, uzun dönemde aday gösterildikleri örgütlerinde çalışma perspektifine sahip, ileride STK’larda aktif olarak yer alacak gönüllüler ve profesyonellere yönelik oluşturulmuştur.

Daha önceki yıllarda yapılan eğitim ve kamp hakkında daha fazla bilgi almak için  www.kahip.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitime ve Kampa katılmak için son başvuru tarihi: 15 Mayıs 2018


Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.