TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

BİLGİ’de İnsan Hakları Hukuku Yaz Okulu – III, 17-25 Temmuz 2017

Güncelleme Tarihi 05.06.2017

İstanbul Bilgi Üniversitesi İnsan Hakları Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği “BİLGİ’de İnsan Hakları Hukuku Yaz Okulu” için başvuruları kabul etmeye başladı. 17-25 Temmuz 2017 tarihleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsünde gerçekleştirilecek İnsan Hakları Hukuku Yaz Okulu Türkiye’deki üniversitelerin 2017-2018 güz döneminde 3. ve 4. sınıfta okuyacak olan hukuk fakültesi öğrencilerine yönelik olacak.

yaz okulu

Yaz Okulu geçen senelerde olduğu gibi, gerek dünya gerek Türkiye için önem arz eden insan hakları meseleleri ile ilgili olarak katılımcıların bilgi düzeylerini artırmayı amaçlıyor. Yaz Okulu insan hakları üzerine çalışan veya çalışmak isteyen, dünyadaki ve Türkiye’deki sorun ve konuları insan hakları perspektifinden değerlendiren, insan hakları ile ilgili konulardan biri veya birkaçı ile ilgili kendini geliştirmeye ve araştırmaya istekli hukuk fakültesi öğrencilerini hedef alıyor.

Son başvuru tarihi9 Haziran 2017, Cuma.

Başvuru koşulları ve ayrıntılı bilgi için bakınız http://insanhaklarimerkezi.bilgi.edu.tr/tr/news/none-bilgide-insan-haklar-hukuku-yaz-okulu-iii-17-/#

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.