TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Beraberce Derneği: Hayat Devam Ediyor, Zorlukları Dayanışma ile Aşacağız!

Güncelleme Tarihi 27.03.2020

Beraberce Derneği, koronavirüs hastalığı salgını nedeniyle evde kalmak durumunda kaldığımız bugünlerde çevrimiçi altyapı ve uzmanlıklarını sivil toplum örgütleriyle paylaşacak. 

"Hayat Devam Ediyor, Zorlukları Dayanışma ile Aşacağız" diyen Beraberce Derneği, "#EvdeKal günlerinde çevrimiçi öğrenme altyapı ve uzmanlığımızı sivil toplum örgütleriyle paylaşmaya hazırız" diyerek örgütlere seslendi.
 
Dernekle iletişime geçmek için akademi@beraberce.org.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Derneğin açıklaması şöyle; 

#EvdeKal günlerinde çevrimiçi öğrenme altyapı ve uzmanlığımızı sivil toplum örgütleriyle paylaşmaya hazırız.

Koronavirüs salgınına ilk tepkimiz başta eğitim faaliyetleri olmak üzere biraraya geldiğimiz faliyetlerimizi ertelemek oldu. Sonra ofislerden evlere geçtik, evden çalışmaya başladık. Zaten kısa bir süre sonra da İçişleri Bakanlığı “Koronavirüs Tedbirleri Genelgesi” ile, zorunlu olanlar hariç, tüm STÖ faaliyetlerini erteledi.
 
Virüs için henüz bir tedavi bulunabilmiş değil ama önlemek mümkün. Önleyebilmek ise bulaşıcılığı azaltmaktan geçiyor. Evlerimizde kalıp, sosyal mesafemizi arttırmalıyız. Belki de ihtiyaç burada başlıyor. Çünkü hayat devam etmeli; üretmeli, dayanışmalı ve yan yana durabilmeliyiz. Günümüz teknolojisi buna, kısmen de olsa, imkan tanıyor.
 
beraberce Derneği olarak kullanmakta olduğumuz çevrimiçi öğrenme altyapımızı, uzmanlığımızı ve tecrübemizi eğitim faaliyetlerinizde kullanmak üzere sizlerle paylaşmak istiyoruz. 
 
Bunun için akademi@beraberce.org.tr e-posta adresinden bize ulaşmanız yeterli. 
 
Hayat devam ediyor. Umutlu olmalıyız. Dayanışarak zorluklar aşılacak, biliyoruz. 
 
Haydi deneyelim!
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.