TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

beraberce Akademi Çevrimiçi Eğitimleri Başlıyor

Güncelleme Tarihi 08.04.2020
beraberce Derneği, barış kültürü, özgürlük, sorumluluk, hafıza, kimlik ve perspektif temalarında gerçekleştirdiği eğitim programlarını çevrimiçi (online) öğrenme platformları olan beraberce Akademi’ye taşıyor. 
 
beraberce Akademi'nin çevrimiçi eğitimlerinde ilk tema ise “Özgürlük” olacak. Haftada üç gün ve üç hafta sürecek ilk buluşmanın başlığı ise “Özgürlük, ya da Korona Günlerinde Özgürlük” oldu. 
beraberce açıklamasında "Zorlu salgın günlerinde, çevrimiçi kolektif öğrenme süreçlerinde buluşmak, özgürlük üzerine beraberce düşünmek ve" beraberce tartışmak hepimize iyi gelecek, biliyoruz." derken bu çerçevedeki ilk buluşma ise lisans ve lisanüstü öğrencileriyle birlikte olacak. 
 

3 hafta sürecek, haftada 3 defa gerçekleşecek 3 saatlik senkron/asenkron öğrenme etkinlikleri ile tasarlanan eğitim programının izleği, takvimi ve beraberce Akademi’ye erişim detayları başvuru değerlendirme sürecinin ardından katılımcılarla paylaşılacak. 

Başvuru için lütfen tıklayınız.  Başvurular 10 Nisan 2020, Cuma günü saat 23:59’a kadar yapılabilecek.

Katılımcılardan programın tümüne katılmalarını bekleniyor.

Sorularınız ve detaylı bilgi için akademi@beraberce.org.tr e-posta adresine yazabilirsiniz. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.