TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Başka bir Siyaset Okulu Başvuruları Başladı

Güncelleme Tarihi 22.08.2019

Türkiye’de ilk defa Sıfır Ayrımcılık Derneği tarafından 2017 yılında Roman gençleri için düzenlenen Başka bir Siyaset Okulu, bu yıl 20 Ekim - 28 Ekim 2019 tarihleri arasında İzmir’de tüm gençlere yönelik düzenlenecek.

Bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan okul,  18-35 yaş arasında, toplumsal meselelere duyarlı, liderlik potansiyeli gösteren, aktif yurttaşlık bilincine sahip tüm gençlerin katılımına açık olacak. Okulun eğitimcileri ise akademisyenler, sivil toplum temsilcileri ve mevcut / eski dönem milletvekillerinden oluşacak.
 
Başka bir Siyaset Okulu'nda daha önce üniversite kulübü, sivil toplum örgütü ya da yerel yönetimler gibi kurum ve oluşumlarda aktif çalışmış/çalışmakta olan gençlere öncelik tanınacak.
 
 
20 kişinin davet edileceği programda katılımcıların tüm ulaşım, konaklama ve yemek masrafları program tarafından karşılanacak.
 
Programa başvurmak isteyenlerin başvuru formunu doldurduktan sonra birlikte özgeçmişlerini 31 Ağustos 2019’a kadar baskabirsiyasetokulu@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir. 
 
Sorularınız için baskabirsiyasetokulu.org adresi üzerinden Sıfır Ayrımcılık Derneği'yle iletişime  geçebilirsiniz.
 
Detaylı bilgi almak için http://www.baskabirsiyasetokulu.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Facebook etkinlik sayfası için lütfen tıklayınız.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.