TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Başka Bir Siyaset Okulu 2020 Yılı Başvuruları Açıldı

Güncelleme Tarihi 03.06.2020
Türkiye’de ilk defa Sıfır Ayrımcılık Derneği tarafından 2017 yılında Roman gençleri için düzenlenen Başka bir Siyaset Okulu, 2020 yılı için başvuruları almaya başladı.
 
Bu yıl 24 Ekim – 30 Ekim 2020 tarihleri arasında tüm gençlere yönelik olarak düzenlenecek okul, 18-35 yaş arasında, toplumsal meselelere duyarlı, liderlik potansiyeli gösteren, aktif yurttaşlık bilincine sahip tüm gençlerin katılımına açık olacak. Okulun eğitimcileri akademisyenler, sivil toplum temsilcileri ve mevcut / eski dönem milletvekillerinden oluşuyor. 

Programa 20 kişinin kabul edilecek ve katılımcıların ulaşım, konaklama ve yemek masrafları program tarafından karşılanacak. Gelen başvurular ise proje ekibi tarafından coğrafi dağılım ve yaş gözetilerek değerlendirilecek.  

Programa başvurmak isteyenlerin başvuru formunu doldurduktan sonra birlikte özgeçmişlerini 15 Ağustos 2020’ye kadar baskabirsiyasetokulu@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir. 

Sorularınız için baskabirsiyasetokulu.org adresi üzerinden Sıfır Ayrımcılık Derneği'yle iletişime  geçebilirsiniz.
 
Detaylı bilgi almak için http://www.baskabirsiyasetokulu.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.