Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Bağlanamam - Sağlıklı Gençlik Hareketi Projesi Başvuruları Başladı

Güncelleme Tarihi 24.10.2014

Bağlanamam – Sağlıklı Gençlik Hareketi Projesi, 2013 yılında GlaxoSmithKline (GSK) ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ortaklığıyla başlayan bir sağlıklı yaşam projesidir.

Projenin ana amacı, gençlerin genel sağlık algısı ve sigaranın sağlığa etkileri ile ilgili bilgi sahibi olmalarını, bu bilgileri aktarabilecek becerileri edinmelerini olan proje liselerde yaygınlaştırılıyor.

2014 yılında 6 TOG örgütlenmesi ile 8 ilde 1400 lise 1. sınıf öğrencisine ulaşıldı.  Bağlanamam - Sağlıklı Gençlik Hareketi Projesi bu sene projeyi birlikte hayata geçireceği 9 TOG örgütlenmesini arıyor!

Proje başlangıç eğitimi 3-8 Kasım 2014 tarihlerinde, İstanbul’da gerçekleşecek.

Örgütlenme olarak “Bağlanamam – Sağlıklı Gençlik Hareketi” projesini uygulamaya karar verdiyseniz proje ekibinizi oluşturup başvuru formunu doldurabilirsiniz. Her örgütlenmeden 3 kişinin katılacağı proje başlangıç eğitimine katılımcılarınızı seçerken cinsiyet eşitliğine dikkat etmeyi unutmayın. (Bu 3 kişiyi seçerken ekibinizde en az 1 kadın olmasına dikkat edin.)

23 Ekim 2014 22:00’a kadar katılımcı bilgileri ile birlikte ekip olarak linkteki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru formuna ulaşmak için: https://www.surveymonkey.com/s/baglanamamsgh

Proje kapsamındaki yapılan çalışmalara ulaşmak için: https://www.facebook.com/baglanamamsgh

Başvuru sürecinde aklınıza takılanlar için zeynep.basaran@tog.org.tr adresinden proje koordinatörü Zeynep Başaran’a ulaşabilirsiniz.

TOG

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.