Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Avrupa Komisyonu'ndan Çalışan Örgütleri için Bilgilendirme ve Eğitim Tedbirleri Teklif Çağrısı

Güncelleme Tarihi 05.03.2019

Avrupa Komisyonu İstihdam, Sosyal İşler ve İçerme Genel Müdürlüğü yıllık çalışma programı kapsamında "Çalışan/İşçi Örgütleri için Bilgilendirme ve Eğitim Tedbirleri" konulu teklif çağrısı yayımladı. 

Çalışan örgütlerinin istihdam ve çalışma hayatında yaşanan değişikliklere ve sosyal diyalog alanındaki zorluklara cevap verebilmesi için kapasitelerinin güçlendirilmesi amacıyla yayınlanan çağrı kapsamında konferanslar, seminerler, yuvarlak masa toplantıları, araştırmalar, anketler, yayınlar, eğitim kursları, eğitim araçlarının geliştirilmesi, ağların kurulması ve en iyi uygulamaların geliştirilmesi ve değişimi gibi aktiviteler (projeler) finanse edilecek.

AB üyesi ülkelerde kurulu çalışan örgütlerin başvuru yapabileceği teklif çağrısına, Türkiye'den esas başvuru sahibi olarak doğrudan başvuru yapılamamakta ancak eş başvuru sahibi olarak katılım sağlanabilmektedir.

Teklif çağrıları için son başvuru 6 Mayıs 2019.

Detaylı bilgi için lütfen  bakınız.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.