TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Avrupa Komisyonu Sivil Toplum Desteği ve Medya 2018-2019 Programı STK'ların Kapasite Geliştirme Mekanizması

Güncelleme Tarihi 07.05.2020
Avrupa Komisyonu Sivil Toplum Desteği ve Medya Programı, sivil toplum örgütlerinin "etkin, etkili, şeffaf ve hesap verebilir" yapılar olabilmesini desteklemek amacıyla yeni hibe çağrısını duyurdu. STÖ'lerin örgütsel ve kurumsal kapasitelerini güçlendirilmeyi ve uzun vadede stratejik gelişimlerini arttırmayı amaçlayan teklif çağrısı için minimum destek miktarı 2 milyon 950 bin maksimum 3 milyon euro olarak belirlendi. Çağrı için son başvuru tarihi 18 Haziran 2020. 

Çağrıyla ilgili sorularınız için son başvuru tarihinden 21 gün öncesine kadar DELEGATION-TURKEY-CSF@eeas.europa.eu adresine mail iletebilirsiniz.

Hibe programına başvurular İngilizce yapılacaktır. Başvuru sahiplerinin PADOR ve PROSPECT** kaydının olması zorunludur.  Hibe başvurusunun ayrıntıları ve İngilizce yayınlanan başvuru rehberi için lütfen tıklayınız.

** Sivil toplum örgütlerinin Avrupa Birliği tarafından desteklenen hibe programlarına başvuru sürecinde Avrupa Komisyonu tarafından kullanılan sistemlere kayıt süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla EU Login ve  PADOR tanıtım ve uygulama videolarına ise youtube kanalımızdan erişebilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.