Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Avrupa Birliği Finansal Destekleri Webinarı Yayında

Güncelleme Tarihi 14.03.2019

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen STÖ Kaynak Merkezi Projesi Destek Noktası olarak her ayın son perşembesi düzenlediğimiz webinarlarımızın sonuncusunu STGM Genel Koordinatörü Tezcan Eralp Abay'ın moderatörlüğünde T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Proje Uygulama Birimi'nden Murat Özçelebi'nin katılımıyla düzenledik.

 

Avrupa Birliği finansal desteklerinin ele alındığı webinarın giriş bölümünde Avrupa Birliği  mali yardımlarının kısa tarihçesi ve Türkiye’deki sivil toplum örgütlerinin yararlandığı hibe mekanizmalarının genel çerçevesi aktarıldı.  IPA ve Birlik Programları kapsamında sivil toplum örgütlerine sağlanan desteklerin de konuşulduğu webinarda AB ve Türkiye işbirliğiyle gerçekleşen sivil toplum diyaloğu projeleri ele alındı.

Merkezi düzeyde yürütülen projeler ve hibe programları arasındaki farkların da ele alındığı webinarda yakın dönemde duyurulan ve duyurulması planlanan hibe programlarından bahsedildi ve hibe duyurularının takip edilebileceği kanallar aktarıldı.

 ‘Avrupa Birliği Finansal Destekleri’ başlıklı webinarı izlemek için lütfen tıklayınız.

STÖ’lerin çalışma alanlarına giren başlıklarda uzmanların konuk edildiği ve interaktif yürütülen internet seminerlerimize bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan kaydolabilir ve yayını izleyebilirsiniz.  Destek Noktası tarafından gerçekleştirilen webinarlara erişmek için lütfen tıklayınız. 

Webinarlardan haberdar olmak için e-posta duyuru listemize kaydolabilirsiniz. Kaydolmak için lütfen tıklayınız. 

Görüş ve önerileriniz için bize desteknoktasi@stgm.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.