Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Atık İlaç Çöp Değildir!

Güncelleme Tarihi 07.11.2018

Ankara'da faaliyet gösteren ve Türkiye'deki mahalle örgütlenmeleri içinde önemli bir yere sahip olan Çiğdemim Eğitim, Çevre ve Dayanışma Derneği, Çevreci Eczacılar Kooperatifi’nin (ÇEKOOP) 17-25 Kasım Avrupa Atık Azaltma Haftası kapsamında düzenlediği “Atık İlaç Detoksu” projesine destek olmak için kolları sıvadı. Proje kapsamında Dernek, evlerde kullanılmayan ve kullanım süresi geçmiş ilaçları kontrollü imha için toplayacak. 

ÇEKOOP’un projesi sadece 17-25 Kasım tarihleri arasında Ankara, İzmir ve Denizli il sınırları içinde ÇEKOOP’un sosyal medyada belirlemiş olduğu toplama noktalarında gerçekleştiriliyor. Çiğdemim Derneği,  evlerdeki kullanılmayan ilaçları 20 Kasım’a kadar ÇEKOOP’a gönderilmek üzere teslim alacak.

Siz de evlerinizde bulunan ilaçları Çiğdem Mahallesi 1551. Cadde No: 14-A adresinde bulunan Derneğe teslim edebilirsiniz. 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.