Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Anadolu Jam 23-30 Ağustos'ta Mardin'de gerçekleşiyor

Güncelleme Tarihi 20.06.2017

Anadolu Jam, Türkiye’nin her köşesinden, sosyal, ekolojik, ekonomik değişime ya da bireysel dönüşüme niyeti olan, 18 yaş üstü 30 kişiyi 7 gün için, 23-30 Ağustos 2017 tarihlerinde Her yerde Sanat Derneği, (Sirkhane) Mardin’de bir araya getirecek. 

Haber fotoğrafı

Etkinlik süresince birbirinden birçok anlamda (etnik, sosyal, dini, kültürel, ekonomik, vs.) farklı bireyler yan yana gelerek, çeşitlilikleriyle topluluk oluşturmayı deneyimleyecek. 

Başvuracak adaylar için son başvuru tarihi 1 Temmuz 2017 olup, başvuru sonucu ile ilgili olarak ise 23 Temmuz haftasından itibaren bilgilendirilecekler.

Anadolu Jam ekibinin başvuru süreci hakkında söyledikleri ise şöyle:

Bu etkinliğin tabiatı ve bizlerin sizi biraz daha iyi tanımak istememizden dolayı, bu başvuru formu genellikle karşılaştığınız başvuru formlarından biraz daha uzun ve detaylı bilgi istiyor. Katılımın esas olduğu Jam, her bir katılımcı için farklı şeyler ifade ediyor, çünkü Jam katılımcıların kişilikleri ve varlıklarıyla Jam oluyor, anlam buluyor. Bu yüzden formda dilbilgisi doğruluğu ya da süslü cümlelerden öte sizin kim olduğunuzu, ne hissettiğinizi duymak ve şeffaflık bizim için daha önemli.

Sizin ne kadar detay vermek istediğinizle alakalı olarak biraz uzun sürebilecek, önemli bir adım bu. İsterseniz çayınızı kahvenizi alın, isterseniz ilham aldığınız bir yere konumlanın ve düşünmeye, yazmaya, paylaşmaya başlayın. Şimdiden ellerinize sağlık!

Başvurmak için tıklayınız.

Anadolu Jam

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.