TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Akademik Bilişim Konferansı Öncesi Kurslara Başvurular Başladı

Güncelleme Tarihi 11.01.2018

İnternet Teknolojileri Derneği tarafından düzenlenen Akademik Bilişim Konferansı, 20. yılında, 31 Ocak - 2 Şubat 2018 tarihlerinde Karabük Üniversitesi'nde gerçekleşecek.

haber fotoğrafıAkademik Bilişim Konferansı öncesi kurslar, İnternet Teknolojileri Derneği ve Linux Kullanıcıları Derneği işbirliğiyle, konferanstan önceki 4 günde (27-30 Ocak 2018) düzenlenecek.

Özgür yazılımların nitelikli kullanımını sağlamak ve artırmak amacıyla; farklı alanlarda, farklı bilgi düzeylerine hitap eden paralel sınıflarda gerçekleştirilecek kurslar için kontenjan sınırlı ve katılım ücretsizdir. Kurslar hakkında gerekli bilgi ve kursların listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kurslara kayıt olmak için başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Başvuru yapmak isteyenlerin, kurslar web sitesinde yer alan Sık Sorulan Sorular sayfasını dikkatlice okumaları beklenmektedir.

Linux Kullanıcıları Derneği

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.