TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Ak Haber Gazetesi - 30.11.2007

Güncelleme Tarihi 12.01.2011

Voegel'den ESYO'ya ziyaret

Avrupa Birliği Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Kurumsal Gelişim ve Sivil Toplum Daire Başkanı Michael Voegel, Eskişehir Sivil Yerel Oluşumu (ESYO) Kolaylaştırıcılar Kurulunu ziyaret etti.

STGM Eskişehir Yerel Destek Merkezi'nin açılışı için şehrimize gelen Michael Voegel,geçen haftasonu yapılan seçim sonucu yeniden oluşturulan ESYO Kolaylaştıcılar Kurulu üyelriyle yaptığı toplantıda Kurumsal Gelişim ve Sivil Toplum Dairesi Başkanlığı'nın çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra ESYO Kolaylaştıcılar Kurulu üyelerinin temsil ettiği dernekler ve çalışmaları hakkında geniş bilgi aldı ve Koalylaştırılar Kurulu üyelerinin sorularını cevaplandırdı.

Michael Voegel, daha sonra Vali Yardımcısı Dağıstan Kılıçarslan'a bir nezaket ziyaretinde bulundu. Voegel, akşam da Deliklitaş Mahallesi Gürman Sokak'ta çalışmalarını sürdüren STGM Eskişehir Yerel Destek Merkezi'nin açılış kutlaması törenlerine katıldı.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.