TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Adıyaman'da Bugün - 29.05.2008

Güncelleme Tarihi 12.01.2011

STK’lara Yönelik Yeni AB Hibe Programı Tanıtıldı

STGM Adana Yerel Destek Merkezi ve Doğu Akdeniz Sivil Toplum Platformu temsilcileri STK’lara yönelik yeni AB Hibe Programını tanıttı.

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi yetkilileri ziyaret kapsamında Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Salonu'nda tanıtım toplantısı yaptı.

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşen toplantıya STGM yetkilileri Mert Altıntaş ve Funda Küçükcan, STGM Adana Yerel Destek Merkezi (YDM) yetkilileri A. Leyla Sağlamtimur ve Emine Fulsen Halil, Doğu Akdeniz Sivil Toplum Platformunu (DASP) temsilen Aydın Görgün ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.

Toplantıda, STGM yetkililerinden Funda Küçükcan ile Mert Altındaş, yaptıkları çalışmalara ilişkin bilgi verdi, projeleri konusunda katılımcıları bilgilendirdi.

Küçükcan projelerin sözleşme makamının Merkezi Finans ve İhale Birimi olduğunu ve Sivil Toplum Geliştirme Merkezinin (STGM) programın teknik uygulamasından ve hibe projelerinin izleme çalışmalarını koordine edilmesinden sorumlu olacağını belirterek tüm sivil toplum kuruluşlarını proje hazırlamaya davet etti.

Küçükcan, İlki Adıyaman'da gerçekleştirilen tanıtım toplantılarının sırasıyla Kahramanmaraş, Gaziantep, Kilis, Osmaniye ve Mersin illerinde devam edeceğini ifade ettiler.

http://www.adiyamandabugun.com/habergoster.asp?id=147

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.