TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Adanamedya.com – 18.03.2010

Güncelleme Tarihi 23.02.2011

Öztürk STGM’lileri Buluşturdu

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, bölgede çeşitli sosyal, kültürel ve teknik konularda görev yapan sivil toplum kuruluşlarının bir çatı altında toplandığı, Sivil Toplum Geliştirme Merkezi'ne (STGM) bağlı derneklerin başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıda dernek başkanları söz alarak bağlı bulundukları kuruluşların faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Sivil toplum temsilcileri ile aynı çatı altında bulunmaktan duyduğu memnuniyetini dile getiren Öztürk, "Altı yıllık hizmet dönemimizde hep birlikte hareket ettik. Gerek meslek gruplarının, gerekse çeşitli sivil toplum kuruluşlarının her alandaki bilgi ve deneyimlerinden sonuna kadar faydalandık. Yaptığımız birçok kalıcı eseri halkımızın desteği sayesinde ve meslek kuruluşlarının bizleri yönlendirmesi doğrultusunda Adanalıya kazandırdık" dedi.

Başkan Prof. Dr. Azim Öztürk, "Seyhan Belediyesi olarak bundan sonra da yapacağınız her türlü projeye imkânlarımız ölçüsünde katkıda bulunmaya hazırız." ifadesini kullandı.

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Koordinatörü A. Leyla Sağlamtimur, Belediye Başkanı Öztürk'ün altı yıllık hizmet döneminde yaptığı çalışmaları beğeniyle izlediklerini ve takdir ettiklerini ifade etti.

Sağlamtimur, "Göreve geldiği ilk günden bu yana sivil toplum kuruluşlarına yakın duran ve yaptığı çalışmalarda onlarla görüş alışverişinde bulunarak örnek bir davranış sergileyen başkanımıza teşekkür ediyorum." diye konuştu.

http://www.adanamedya.com/news_detail.php?id=12157

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.