Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter

Adanamedya.com – 18.03.2010

Güncelleme Tarihi 23.02.2011

Öztürk STGM’lileri Buluşturdu

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, bölgede çeşitli sosyal, kültürel ve teknik konularda görev yapan sivil toplum kuruluşlarının bir çatı altında toplandığı, Sivil Toplum Geliştirme Merkezi'ne (STGM) bağlı derneklerin başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıda dernek başkanları söz alarak bağlı bulundukları kuruluşların faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Sivil toplum temsilcileri ile aynı çatı altında bulunmaktan duyduğu memnuniyetini dile getiren Öztürk, "Altı yıllık hizmet dönemimizde hep birlikte hareket ettik. Gerek meslek gruplarının, gerekse çeşitli sivil toplum kuruluşlarının her alandaki bilgi ve deneyimlerinden sonuna kadar faydalandık. Yaptığımız birçok kalıcı eseri halkımızın desteği sayesinde ve meslek kuruluşlarının bizleri yönlendirmesi doğrultusunda Adanalıya kazandırdık" dedi.

Başkan Prof. Dr. Azim Öztürk, "Seyhan Belediyesi olarak bundan sonra da yapacağınız her türlü projeye imkânlarımız ölçüsünde katkıda bulunmaya hazırız." ifadesini kullandı.

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Koordinatörü A. Leyla Sağlamtimur, Belediye Başkanı Öztürk'ün altı yıllık hizmet döneminde yaptığı çalışmaları beğeniyle izlediklerini ve takdir ettiklerini ifade etti.

Sağlamtimur, "Göreve geldiği ilk günden bu yana sivil toplum kuruluşlarına yakın duran ve yaptığı çalışmalarda onlarla görüş alışverişinde bulunarak örnek bir davranış sergileyen başkanımıza teşekkür ediyorum." diye konuştu.

http://www.adanamedya.com/news_detail.php?id=12157

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.