TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Açık Çağrı: Sivil Toplum Değişim Programı 2020

Güncelleme Tarihi 10.09.2020

Avrupa ve Türkiye’deki sivil toplum örgütleri için tasarlanan ve Avrupa ve Türkiye’den sivil toplum örgütleri için kapasite gelişimi sağlamayı amaçlayan program Sivil Toplum Değişim Programı 2020 yılı çağrısını duyurdu.

Programa son başvuru tarihi 5 Ekim 2020

Kasım ayında başlayacak ve 7 ay sürecek olan program kapsamında kabul edilen örgütlerle kapasite gelişimi ile ilgili bir model üzerine çalışılacak. Yedi aylık süreçte örgütlerin çevrimiçi ve mümkünse fiziksel işbirliklerine ve hareketliliklerine olanak sağlanacakken, sürecin desteklenmesi için de bir hibe desteği verilecek.
 
Sivil Toplum Değişim Programı, Avrupa ve Türkiye’den sivil toplum örgütlerinin kapasite gelişimi için uzun süreli ortaklıklar kurmalarını, örgütlerin ortak ihtiyaçlarına yönelik kapasite gelişim modelleri üzerine çalışmalarını teşvik etmeyi hedefliyor.  Program aracılığıyla Avrupa ve Türkiye’den sivil toplum örgütleri, program aracılığı ile bir araya gelerek mevcut iş birliklerini sürdürebilir ya da yeni ortaklıklar kurabilecekler. 
 
Program hakkında detaylı bilgiye https://civilsocietyexchange.org/hakkinda/ adresinden ulaşabilirsiniz. 
 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.