Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

AB’ye Uyum Özel Vurgusu ile Politika Analizi Bölgesel Eğitimi

Güncelleme Tarihi 07.05.2014

ETNAR-“Batı Balkanlar ve Türkiye’deki Enerji ve Doğal Kaynakların Sürdürülebilir Kullanımı için Savunuculuk STK Ağları” Projesi kapsamında AB’ye Uyum Özel Vurgusu ile Politika Analizi Bölgesel Eğitimi düzenleniyor

ETNAR26-29 Mayıs 2014 tarihleri arasında Budva, Karadağ’da gerçekleştirilecek olan bölgesel eğitim, AB tarafından finanse edilen ETNAR-“Batı Balkanlar ve Türkiye’deki Enerji ve Doğal Kaynakların Sürdürülebilir Kullanımı için Savunuculuk STK Ağları” Projesi kapsamında düzenlenecek.

Eğitim, AB süreçlerine ilişkin politikaların analizi ve izlemesi konusunda becerilerini geliştirmek isteyen Batı Balkanlar ve Türkiye STK’larına yönelik olarak tasarlanmıştır. Katılımcıların gölge rapor yazma, politika belgeleri hazırlama, ilerleme raporlarının izlenmesi ve temel çevre sorunlarına ilişkin AB politikaları hakkında bilgi edineceği eğitime son başvuru tarihi 9 Mayıs 2014’tür.

ETNAR Projesi hakkında detaylı bilgi ve başvuru koşulları için web sitesini inceleyebilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.