TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

AB-Türkiye Diyalog Konferansı ve STK Fuarı

Güncelleme Tarihi 24.11.2015

Başvurusu için son gün!

 

Sivil Toplum Diyaloğu-III Siyasi Kriterler Hibe Programı kapsamında, GSM-Gençlik Servisleri Merkezi Derneği tarafından Lunaria (İtalya) ortaklığıyla yürütülmekte olan “Hep Birlikte: Bir Katılım Projesi” nin kapanış etkinliğine; “AB-Türkiye Diyalog Konferansı ve STK Fuarı” Başvuruları bekliyor.

Etkinlik boyunca Avrupa’dan ve Türkiye’den gelen uzmanlar, karar vericiler ve politika yapıcılar Avrupa Birliği-Türkiye ilişkileri konusunda bilgi paylaşımında ve demokrasi, insan hakları, katılım ve politik reformlar hakkında fikir alışverişinde bulunacaklar. Bunun yanı sıra etkinlik kapsamında düzenlenecek STK Fuarı, katılımcıların kurumlarını tanıtmaları ve yeni işbirlikleri yaratmalarına olanak sağlayacak.

Etkinlik katılımcılarının tüm seyahat ve konaklama giderleri proje bütçesinden karşılanacaktır.

17-19 Aralık 2015 tarihleri arasında, Sivil Toplum Diyaloğu-III Siyasi Kriterler Hibe Programı kapsamında, GSM-Gençlik Servisleri Merkezi Derneği tarafından Lunaria (İtalya) ortaklığıyla yürütülmekte olan “Hep Birlikte: Bir Katılım Projesi” nin kapanış etkinliğine; "AB-Türkiye Diyalog Konferansı ve STK Fuarı” nagöstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz! 

Etkinliğin katılımcı sayısının 100 kişi ile sınırlı olduğunu göz önünde bulundurularakson başvuru tarihi 24 Kasım 2015 saat 12:00 olarak değiştirilmiştir, duyurulur!

Başvuru için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sorularınız için: Ceylan İnceoğlu: ceylan@gsm.org.tr

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.