TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

9. KSS Pazaryeri 30 Kasım'da Dedeman Gayrettepe'de

Güncelleme Tarihi 10.10.2017

KSS Pazaryeri Başvuruları devam ediyor, son tarih 27 Ekim.

haber fotoğrafı

Derneğin KSS Pazaryeri başvuruları hakkındaki duyurusu şöyle:

Gelecek on yılda dünyayı bekleyen en büyük sorunun sürdürülebilir kaynakların yetersizliği olacağı öngörülmektedir. Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği olarak inanıyoruz ki; sürdürülebilir kalkınma için kurumların tek başlarına gerçekleştirecekleri çabaların ötesinde, ekosistemin öncelikleri ve ekosistemdeki paydaşlarla birlikte neler yapabileceği belirlenmelidir. Bu amaçla tüm dünya için gelecekte de bugünkü mevcut kaynakların korunması adına atılacak adımların kararlaştırılması önem taşımaktadır.

Sürdürülebilir Kalkınma Akademi Ödülleri’ne ev sahipliği yapacak 9. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri, ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ temasıyla 30 Kasım 2017 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği ve Cenevre merkezli Sürdürülebilir Kalkınma Akademisi iş birliğinde, bu yıl ilk kez 17 kategoride Sürdürülebilir Kalkınma Akademi Ödülleri verilecektir. Ödül programına başvurular 27 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek ve 30 Kasım 2017 tarihinde 9. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri’nde ödüller sahiplerini bulacaktır.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.