TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

12. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı

Güncelleme Tarihi 27.11.2014

Eğitimcilerin gün boyunca etkileşimde bulunacakları, örgün ve yaygın eğitim çerçevesinde iyi örnek uygulamalarını ve deneyimlerini paylaşacakları 12. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, 11 Nisan 2015 Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi Tuzla kampüsünde düzenlenecektir. 

Eğitim Reformu Girişimi (ERG) tarafından 2004’ten bu yana her yıl düzenlenen Eğitimde İyi Örnekler Konferansları, ülkemizde, öğretmenler başta olmak üzere eğitimin farklı paydaşlarını bir araya getirmesi ve eğitimde iyi örneklerin yaygınlaştırılması açısından zengin bir iletişim ve işbirliği platformu sunuyor.

  • Konferans, aşağıdaki konulardaki sunumlara ev sahipliği yapacaktır.

·        Fen, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik Alanında Yenilikçi Uygulamalar ve Materyaller

·        Dil Öğretimi ve Eğitimi

·        Sanatsal ve Sportif Etkinlikler

·        Erken Çocukluk Eğitimi

·        Okullarda Katılımcı Karar Alma Süreçleri

·        Psikolojik Danışma ve Rehberlik

·        Eğitimde Ayrımcılıkla Mücadele

1 Aralık 2014 tarihinde başvurular açılacaktır. Konferansa ilişkin bilgi edinmek ve başvuru yapmak için lütfen egitimdeiyiornekler.org adresini ziyaret ediniz. Konferans afişini görüntülemek için tıklayınız.

Son başvuru tarihinin 5 Ocak 2015 olduğunu göz önünde bulundurarak konferans çağrısını, kurumunuzdaki eğitimcilerle ve diğer ilgili kişi ve kurumlarla paylaşmanızı ve iyi örneklerin konferansa gönderilmesini özendirmenizi dileriz. Ayrıca konferans öncesinde ve sırasında Facebook'ta Eğitimde İyi Örnekler Konferansı sayfasında duyuru ve yararlı bilgi paylaşımları yapılacağını hatırlatırız. 

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.