Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

12 Haziran İklim Değişikliği Paneli & 13 Haziran Kömür Çalıştayı

Güncelleme Tarihi 10.06.2015

12-13 Haziran 2015 tarihlerinde, WWF-Türkiye, TEMA Vakfı ve Climate Action Network'ün Ankara'da düzenleyeceği etkinliklerle iklim değişikliğini ve kömür konuşulacak. 

TEMA Vakfı ve WWF-Türkiye işbirliğiyle hayata geçirilenİklim ve Sivil Toplum Projesi, 12 Haziran Cuma günü Ankara’dadüzenlenecek“Türkiye’nin İklim Değişikliğiyle Mücadele ve Uyum Politikalarının Değerlendirilmesi Paneli” ile tamamlanacak. Panel kapsamında iklim değişikliğine uyum ve iklim değişikliğiyle mücadele konularında öncelikli sektörlerin ve atılacak adımların tartışılması, Aralık ayında Paris’te düzenlenecek 21. BMİDÇS Taraflar Konferansı öncesinde uluslararası gelişmelerin değerlendirilmesi amaçlanıyor.

13 Haziran Cumartesi ise, CAN Europe (Avrupa İklim Eylemi Ağı) koordinatörlüğünde kömür santrallerine karşı ulusal ve yerel ölçekte mücadele yürüten grupların aktif üyelerine yönelik olarak “Kömür ve İklim Değişikliğiyle Mücadelede İletişim Kampanyası Oluşturma Atölyesi” düzenlenecek.

Her iki etkinlik deAnkara Kavaklıdere Gordion Hotel’de gerçekleştirilecek.

Her iki toplantıya da katılım herkese açık. Kayıt olmak için lütfen linkteki formu doldurunuz: http://goo.gl/forms/Q9TeiYMbvt

Saygılarımızla,

TEMA Vakfı, WWF-Türkiye, CAN Europe

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.